У Малині 53-річний чоловік отруївся чадним газом: його госпіталізували

На Житомирщині у Малині 53-річний чоловік отруївся чадним газом.

Про це 29 січня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«Подія сталася вчора в м. Малин. За попередньою інформацією через малу пропускну спроможність димового вентиляційного каналу газового котла 53-річний чоловік отруївся чадним газом. Постраждалого госпіталізували до лікувального закладу, наразі його стан контролюють медики», - йдеться в повідомленні.

У ДСНС нагадують: чадний газ невидимий, без запаху та смаку, але надзвичайно небезпечний навіть у малих концентраціях.

«Він може викликати тяжке отруєння та становить смертельну загрозу. Дотримуйтеся правил безпеки під час експлуатації печей, щоб захистити себе та своїх близьких», - наголосили рятувальники.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X