У малинському Центрі культури і дозвілля вже панує справжня казка — запрацювала резиденція Святого Миколая!
Про це 8 грудня поінформували в Малинській міській раді.
“Запрошуємо діток та їхні родини завітати у гості, поринути в атмосферу добра, чарів і передсвяткового дива”, - наголошується у повідомленні.

