17 грудня відбулася позачергова сесія Малинської міської ради, під час якої депутати розглянули важливі питання життєдіяльності громади.
Про це поінформувала пресслужба міської ради.
”З головного відмітимо:
внесено зміни до структури КНП «Малинська міська лікарня», які створять умови для подальшого розвитку закладу, розширення переліку медичних послуг та співпраці з НСЗУ.
в бюджеті громади додатково передбачено близько 1,3 млн грн на виплату заробітної плати молодшому медичному персоналу первинної ланки медицини, а також лікарям і всьому персоналу лікарні, що дозволить забезпечити стабільну роботу закладів охорони здоров’я”, - йдеться у повідомленні.
Під час сесії депутати також розглянули низку інших важливих рішень, спрямованих на розвиток соціальної сфери та підтримку життєдіяльності громади.
