Учора, 17 грудня, Малинська міська лікарня отримала гуманітарну допомогу, про надання якої було домовлено під час візиту Малинського міського голови Олександра Ситайла до міста Біллербек у червні 2025 року.
Про це 18 грудня поінформувала пресслужба Малинської міської ради.
“Разом із Marco Lennertz міський голова відвідав лікарню в місті Мюнстер, яка мала закриватися. Саме тоді було досягнуто домовленості про передачу гуманітарної допомоги для потреб Малинської громади.
У межах допомоги лікарня отримала медичне обладнання, медичні меблі та медичні вироби, які вже найближчим часом використовуватимуться для надання медичних послуг мешканцям громади.
Доставка допомоги відбулася за підтримки міста-партнера Біллербек, координації Marco Lennertz та за сприяння волонтерів Frank Averstegge і Xenia Mai.
Малинська громада щиро дякує Marco Lennertz, Frank Averstegge,Xenia Mai, усім мешканцям міста Біллербек і кожному, хто долучився до підтримки нашої громади в цей непростий час”, - подякували в Малинській міській раді.

