Через негоду школи Малинської громади переходять на дистанційне навчання

З 12 по 16 січня навчання в школах Малинської громади буде дистанційним, садочки працюють у штатному режимі.

Про це 9 січня повідомила Малинська міська рада.

“У зв’язку з ускладненням погодних умов заклади загальної середньої освіти громади з 12.01.2026 по 16.01.2026 переходять на дистанційну форму навчання.

З 19.01.2026 навчання буде відновлено у звичайному режимі.

Заклади дошкільної освіти працюють у штатному режимі”, - йдеться у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X