Жителів Народичів закликають долучитися до донорства крові

У Народичах 7 травня відбудеться виїзна заготівля крові: запрошують донорів.

Про це 30 квітня повідомляє Народицька селищна військова адміністрація.

“Запрошуємо вас долучитися до доброї та життєво важливої справи — станьте донорами крові та подаруйте комусь шанс на життя!

  • 07 травня 2026 р.
  • 9:01–13:00

КНП "Народицька лікарня", сщ.Народичі. Тут відбудеться виїзна заготівля крові. Кожен донор отримує безкоштовні медичні обстеження:

  • визначення групи крові та резус-фактору
  • рівень гемоглобіну
  • аналізи на ВІЛ, гепатити B і C та сифіліс

Бути донором — це безпечно, корисно та дуже потрібно! Одна крапля доброти може врятувати життя. Кров у лікарні, це базова потреба, яка залежить тільки від донорів”, - йдеться у повідомленні.

Телефони для довідок: +380638221962; +380412333024

Донором може стати громадянин України віком від 18 років за відсутності протипоказань. Із собою мати паспорт, перед донацією — легкий сніданок (каша на воді, чай), пити достатньо водички!

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X