Напередодні дня Героїв у Чоповицькій громаді відбулися заходи з покладанням квітів до Алеї Героїв та стендів Героїв у старостинських округах.
Про це 22 травня розповіли у Чоповицькій громаді.
“Традиційно, провели велопробіг, в якому взяли участь чимало бажаючих, серед них Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, молодь та наші ветерани. Пам'ятаємо загиблих, цінуємо живих, пишаємося нашими Героями і дякуємо за можливість жити сьогодні. Слава Україні! Слава Героям!”, - наголосили в інформації.








