Поблизу Ушомира киянин на Hyundai з’їхав у кювет та врізався в дерево: потерпілого госпіталізували

Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 жовтня близько 16:20 в Ушомирській громаді. На місці події працювала слідчо-оперативна група Коростенського райуправління поліції.

Про це 27 жовтня повідомили у пресслужбі поліції Житомирської області.

“Попередньо встановлено, що 50-річний житель столиці, рухаючись автомобілем Hyundai в напрямку села Ушомира, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де автівка зіткнулася з деревом”, - йдеться у повідомленні.

Унаслідок ДТП чоловік отримав численні травми. Його було госпіталізовано до реанімаційного відділення Коростенської центральної міської лікарні.

Слідчі поліції розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

dtpkor271025 1

dtpkor271025 2

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X