Через погіршення погодних умов учні Лугинського ліцею навчатимуться дистанційно.
Про це повідомив директор навчального закладу Анатолій Цапук.
“В період із 19 січня по 23 січня 2026 року в закладі освіти запроваджено дистанційне навчання. Таке рішення ухвалено через погіршення погодних умов (суттєве зниження температури повітря), надзвичайну ситуацію в енергетиці України та на основі рішення Житомирської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Сподіваємося, що важкий період для всіх нас ми пройдемо злагоджено та у взаємопідтримці!”, - зазначив Анатолій Цапук.