Чоповицька громада приєдналася до тихої акції “Ангели пам'яті”

Щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні—так Україна вшановує пам’ять Героїв першої перемоги у битві, що триває, за збереження України на мапі світу, за нашу державність, за нашу незалежність і свободу.

Нагадали 20 лютого у Чоповицькій громаді.

“Минуло дванадцять років від тих подій у Києві, що назавжди вписалися в трагічні й водночас героїчні сторінки нашої історії.

Сьогодні з болем усвідомлюємо, що події Майдану стали лише початком важких випробувань і нових втрат. Чимало наших відважних воїнів нині боронять Україну від російської агресії. Ми твердо переконані: перемога буде за нами, адже ми захищаємо свою землю, свій дім, свою державу.

Цьогоріч Чоповицька громада приєдналася до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам'яті", в якій започатковано символічну традицію поминати загиблих за Україну білими паперовими ангелами. Ангели символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам'ять та віру в перемогу світла над темрявою. Пам'ять про Героїв Небесної Сотні має жити в серцях українців. Вічна пам'ять і Слава усім Героям України! Слава Україні!”, - зазначили в повідомленні.

637420189 1225896379733448 834581935641341795 n

636840098 1225897026400050 4228325204986633112 n

639571042 1225897203066699 1844059873797820854 n

639656837 1225897089733377 6806028886980678701 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X