ДП «Ліси України» відшкодувало Словечанській сільській раді майже 2 млн гривень за незаконну порубку дубів, виявлену у 2024 році. Також підприємство зобов’язали сплатити понад 1,6 млн гривень за засмічення земельних ділянок тирсою у Радомишльській громаді.