В Овруцькій громаді, яка минулого тижня постраждала внаслідок російської атаки, від сьогодні, 20 січня, тимчасово відключать вуличне освітлення.
Упродовж минулої доби підрозділи ДСНС Житомирщини 22 рази виїжджали на ліквідацію пожеж по області.
Увечері рятувальники ліквідували пожежу на території агропідприємства в селі Велика Фосня Овручької громади Коростенського району.
В Овруцькій громаді відновили електрику більшості абонентів після удару по критичній інфраструктурі.
Після російських ударів по об’єктах критичної інфраструктури 15 січня по Житомирщині міську лікарню в Овручі підключили до генераторів, на ранок в лікарні перебували 190 людей. Пацієнтів з інсультами направляють на Коростень.
Більше статей...
Сторінка 23 із 877