Не встигли коростенці та гості міста натішитись нещодавно висадженими в парку магноліями, як одне деревце вже поцупили.
28 квітня в супермаркеті АТБ, що в центрі Коростеня жінка підібрала та не повернула дитині мобільний телефон.
Посеред білого дня в центрі Коростеня дві жіночки у віці викопали на очах у перехожих декілька декоративних кущів.
У селі Купише Коростенського району на одному з обійсть бізнесмен облаштував несанкціоноване звалище хімічних відходів. Місцеві запевняють, що їх труять.
Коростенці такі люди, що все мають спробувати як не на смак, то на міцність.
Більше статей...
- На вулицях Коростеня ходять правоохоронці в масках та з автоматами: що відбувається ▶️ВІДЕО
- Під вікнами Коростенської міськради молодий чоловік виліз на світильник з гербом та зробив сальто (ВІДЕО)
- В одному з супермаркетів Коростеня з камери схову чоловік забрав чужі речі
- В одному з мікрорайонів Коростеня чоловік закопав у сніг автомобіль таксі (ВІДЕО)
Сторінка 16 із 27