З початку року майже 5 тисяч немовлят народилось на території Житомирської області

Від початку року у Житомирській області народилися 4 964 дітей.

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації.

«Станом на 24 жовтня 2025 року в Житомирській області народилися 4 964 дітей, серед них 2 584 хлопчики та 2 380 дівчаток. Нагадаємо, що кожна сім’я при народженні дитини має право отримати державну допомогу — «Пакунок малюка» (бебі-бокс) та грошову допомогу при народженні дитини. Також одразу після пологів батьки можуть оформити перші документи для своєї дитини: свідоцтво про народження, місце проживання (прописку), індивідуальний податковий номер (ІПН)», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, станом на 24 вересня 2025 року в Житомирській області народилися 4507 дітей, серед них 2334 хлопчики та 2173 дівчатка.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X