15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня ми згадуємо події, пов’язані із завершенням виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
Про це поінформувала Коростенська міська рада.
“Для багатьох українців ця дата стала символом болю втрат, складних рішень і ціни, яку платять солдати за наказ і присягу. У цей день говоримо слова поваги тим, хто вистояв і повернувся, зберігши гідність, товариське плече й вірність побратимам. Ваш досвід, витримка та сила характеру — важлива частина нашої спільної історії.
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто не повернувся. Їхні імена — у серцях рідних, друзів і всієї громади.
Шановні ветерани! Дякуємо вам за службу. Бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла, підтримки близьких і спокою в кожному дні.
Пам’ятаємо. Шануємо. Підтримуємо”, - зазначили у міській раді.



