У Коростені триває прийом заяв від власників пошкоджених та зруйнованих будинків: куди звертатися та що при собі мати

У Коростені продовжується прийом заяв від власників зруйнованих та пошкоджених будинків.

Про це 8 квітня розповіли у Коростенській міській раді.

“Вже подано 95 заяв станом на 08:00 08.04.2026р. Протягом 07.04.2026 комісійно було обстежено та проведено заміри у 18-ти пошкоджених будинків.

Нагадуємо! Власникам зруйнованих/пошкоджених будинків внаслідок бойових дій необхідно звернутися в кабінет 65 виконавчого комітету Коростенської міської ради для написання заяви про обстеження житла, при собі мати документ, що посвідчує особу", - йдеться у повідомленні.

До заяви надати КОПІЇ :
- паспорту,
- ідентифікаційного коду,
- документів, які посвідчують право власності на земельну ділянку та будинок
- технічний паспорт.

ОБОВ’ЯЗКОВО ПОДАТИ В «ДІЯ» ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОШКОДЖЕННЯ! (Якщо немає «ДІЯ» - допоможе ЦНАП)

Управління ЖКГ тел. (04142) 9 63 68 (КАБ. 65).

665930806 122342707016015525 2991535776769114914 n

667831023 122342706890015525 5355938465942256021 n

668143167 122342706962015525 7181492415408188774 n

668724874 122342707046015525 25151709289144008 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X