У Коростені продовжується прийом заяв від власників зруйнованих та пошкоджених будинків.
Про це 8 квітня розповіли у Коростенській міській раді.
“Вже подано 95 заяв станом на 08:00 08.04.2026р. Протягом 07.04.2026 комісійно було обстежено та проведено заміри у 18-ти пошкоджених будинків.
Нагадуємо! Власникам зруйнованих/пошкоджених будинків внаслідок бойових дій необхідно звернутися в кабінет 65 виконавчого комітету Коростенської міської ради для написання заяви про обстеження житла, при собі мати документ, що посвідчує особу", - йдеться у повідомленні.
До заяви надати КОПІЇ :
- паспорту,
- ідентифікаційного коду,
- документів, які посвідчують право власності на земельну ділянку та будинок
- технічний паспорт.
ОБОВ’ЯЗКОВО ПОДАТИ В «ДІЯ» ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОШКОДЖЕННЯ! (Якщо немає «ДІЯ» - допоможе ЦНАП)
Управління ЖКГ тел. (04142) 9 63 68 (КАБ. 65).



