У Коростені "сміттєвих" порушників фіксують на камери: матеріали передають до поліції

Контейнерні майданчики — лише для побутових відходів: у Коростені порушників притягують до відповідальності.

На цьому 20 березня наголосили у КВГП.

“Порушники! Контейнерні майданчики призначені виключно для побутового сміття. На порушників, яких бачимо на камері відеонагляду, направлено листи в поліцію для притягення їх до адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері благоустрою”, - повідомили в комунальному підприємстві.

smityakor200326 1

smityakor200326 2

smityakor200326 3

smityakor200326 4

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X