18 лютого інспектори служби освітньої безпеки Коростенського райуправління поліції провели для учнів та педагогів міського ліцею тренінг із моделюванням загрозливої ситуації.
Про це 19 лютогго розповіли у пресслужбі поліції Житомирської області.
“Метою заходу було формування навичок безпечної поведінки та реагування під час надзвичайних подій.Поліцейські роз’яснили дітям, як діяти в разі виявлення підозрілих предметів, наголосивши на головному правилі – не підходити та не торкатися, повідомити дорослих та екстрені служби. Також ліцеїсти повторили алгоритм дій у разі загрози терористичного акту, захоплення будівлі та евакуації.
Під час навчань було змодельовано одну із загрозливих ситуацій, за легендою якої зловмисник використовував боєприпаси та потрапив у приміщення навчального закладу. Поліцейські провели умовне затримання «злочинця» та разом із працівниками ДСНС обстежили приміщення та територію для виявлення й знешкодження небезпечних предметів”, - розповіли у пресслужбі.
Діти та вчителі відпрацювали реагування на повідомлення про небезпеку та провели навчальну евакуацію. Всі учасники максимально чітко та злагоджено виконували вказівки поліцейських та дотримувалися раніше вивчених правил.




