У Коростені порушників, які засмічують контейнерні майданчики, “передають” до поліції

У Коростені порушників благоустрою, зафіксованих камерами, притягують до адмінвідповідальності.

На цьому наголошують 17 грудня у комунальному господарсько-виробничому підприємстві.

“Контейнерні майданчики призначені виключно для побутового сміття. На порушників, яких бачимо на камері відеонагляду, направлено листи в поліцію для притягнення їх до адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері благоустрою”, - інформують у КВГП.

smityakor171225 1

smityakor171225 2

smityakor171225 3

smityakor171225 4

smityakor171225 5

smityakor171225 6

smityakor171225 7

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X