Мер Коростеня разом із заступниками подивилися заклад тимчасового перебування переселенців

Міський голова Коростеня Володимир Москаленко разом із заступниками відвідали заклад тимчасового проживання ВПО, де нещодавно завершено важливі роботи з облаштування простору.

Про це 28 квітня розповіли у Коростенській міській раді.

“У закладі оновлено добудову та облаштовано сучасний санвузол із ванною кімнатою — це про базовий комфорт, який сьогодні є особливо цінним для людей, що були змушені залишити свої домівки.

Як зазначив керівник ГО «Промінь Любові» Олександр Седляр, будівельні роботи та оздоблення (без урахування обладнання) обійшлися донорам у близько 14 000 євро. Уже сьогодні у закладі функціонує новий комфортний простір, який забезпечує належні умови для проживання.

Окрім цього, заклад дообладнано системами, що дозволяють забезпечити безперебійне електроживлення до двох діб у разі його відсутності. Це важливий елемент стабільності та безпеки для мешканців”, - йдеться у повідомленні.

Під час візиту міський голова привітав з нагоди дня народження керівника ГО «Промінь Любові» Седляра Олександра Миколайовича та вручив йому подяку — за вагомий внесок у розвиток громади, підтримку внутрішньо переміщених осіб та з нагоди Міжнародного дня вдячності волонтерам.

680658231 122346380678015525 3082222531211254475 n

683747072 122346380720015525 427306984931233177 n

684271012 122346380702015525 8006024251764106615 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X