У Коростенському парку було запущено фонтан поблизу пам'ятника княгині Ольги.
Про це 13 травня розповіли у Коростенській міській комунально-рятувальній службі на воді.
“12 травня працівниками КМКРС на воді, після зимового зберігання, було встановлено та запущено фонтан біля пам'ятника княгині Ольги”, - поінформували комунальники.
