Коростенські комунальники запустили фонтан у парку біля пам'ятника княгині Ольги

У Коростенському парку було запущено фонтан поблизу пам'ятника княгині Ольги.

Про це 13 травня розповіли у Коростенській міській комунально-рятувальній службі на воді.

“12 травня працівниками КМКРС на воді, після зимового зберігання, було встановлено та запущено фонтан біля пам'ятника княгині Ольги”, - поінформували комунальники.

698484026 1312028307691098 4300570693778701274 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X