Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами чотирьох працівників об’єктів критичної інфраструктури, серед яких електромонтер АТ «Житомиробленерго», слюсар КП «Житомирводоканал», майстер дільниці КП «Житомиртеплокомуненерго» та електрозварник з Коростеня.
Відповідний указ президента був оприлюднений 24 лютого на сайті Офісу президента.
Далі з тексту указу:
За вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку постановляю:
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
- ПРОДАЩУКА Володимира Миколайовича — електромонтера Житомирського району електричних мереж Акціонерного товариства «Житомиробленерго»
Нагородити медаллю «За працю і звитягу»
- КИРИЧЕНКА Сергія Дмитровича — слюсаря Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради
- КУТИШЕНКА Сергія Георгійовича — електрозварника дільниці Комунального підприємства теплозабезпечення міста Коростень, Житомирська область
- ЛЯХА Андрія Дмитровича — майстра дільниці Комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради.


