Вранці 9 червня на станції Святошин люди не могли зайти в електричку на Коростень - не було місць.
Село Гулянка Коростенського району на 5 днів залишиться без газу.
Через відсутність транспорту під час карантину деякі співробітники київського метрополітену були змушені ночувати на роботі, повідомив Хмарочосу один із працівників.
Попри заборону перевезення пасажирів без місця для сидіння у міському транспорті, не всі перевізники дотримуються таких обмежень.
У Коростені з 10 червня відновлюють пільговий проїзд в пасажирському автомобільному транспорті.
Більше статей...
- Лише літні майданчики: у Коростені вирішили продовжити карантинні обмеження для ресторанів і кафе
- Депутат облради Жабокрицький погрожував працівникам Держекоінспекції та «кришує» незаконний кар’єр, – нардепи «Слуги народу»
- У Коростені ліквідовано пожежу у приватному будинку, де зайнявся телевізор
- У Коростені машиною-амфібією очищують річку Уж в районі Древлянського парку
Сторінка 784 із 823