Обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 23 березня дозволила здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення у Житомирській області, але з певними обмеженнями.

У докарантинний період щодня у службі зайнятості отримували роботу близько 140 жителів Житомирської області і реєструвалось близько 100 нових клієнтів, які потребували працевлаштування.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні внаслідок COVID-19 змінений порядок роботи транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.