В Житомирській області продовжує зростати захворюваність на ГРВІ та Covid-19. Протягом минулого тижня (8-14 вересня) зареєстровано 7155 випадків ГРВІ, що на 60,1% більше у порівнянні з тижнем раніше. Серед дітей захворюваність зросла у 2.16 рази і становить 4288 випадків. Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 59,9%.

Під час засідання виконкому, яке пройшло сьогодні, 10 вересня, у сесійній залі відбулося урочисте нагородження шістьох мам із Коростенського району почесним званням України «Мати-героїня», пише "Коростень Медіа".