12 квітня об 11:00 коростенці планують вийти на акцію протесту під стіни міської ради.
Упродовж двох днів на території Коростенської та Лугинської територіальних громад працювали додаткові рейдові групи з числа працівників Головного управління Національної поліції Житомирщини, Коростенського районного управління поліції та Держпродспоживслужби.
Працівники комунального підприємства, на чолі з начальником Леонідом Якубовським, разом з гуртківцями "Центру позашкільної освіти" висаджували дерева на стихійному сміттєзвалищі в селі Грозине Коростенського району.
7 квітня під час засідання виконавчого комітету Коростенської міської ради було прийняте рішення завершити опалювальний сезон 15 квітня.
У Житомирській області підприємець влаштував справжнє звалище хімічних відходів посеред села. Він звозить до свого обійстя десятки діжок з відходами фарби та бітуму. Екологи встановили: у ґрунті, де стоять діжки, у десятки разів перевищені норми хімічних речовин.
Більше статей...
- На одній з вулиць Коростеня поліцейські розшукали 14-річну дівчину, яка не хотіла повертатися до батьків
- Звалище хімікатів у Коростенському районі: екологи зафіксували значне забруднення ґрунту ▶️ВІДЕО
- В одному з магазинів Коростеня молодий чоловік "випадково" поклав до карману маркери ?ФОТО
- Поліція Житомирської області посилює контроль за дотриманням карантину ?ФОТО
Сторінка 699 із 823