На території Коростенської центральної міської лікарні продовжуються будівництво приміщення під МРТ та нового сучасного реабілітаційного відділення. Детальніше про терміни робіт, хто їх виконує та що взагалі планується, журналістам «Коростеньмедіа» розповів генеральний директор ЦМЛ Сергій Ковердун.