Останніми днями Коростень переживає період частих і тривалих повітряних тривог. У таких умовах особливо актуальним є питання готовності до надзвичайних ситуацій, зокрема функціонування Пунктів незламності.

1 січня 2026 року Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами запустили програму Скринінг здоров’я 40+, яка передбачає раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем психічного здоров’я в людей 40 років і старше. Чи будуть у медичних закладах Коростеня надаватися такі послуги та що до них входить журналістам «Коростеньмедіа» розповіла начальниця відділу охорони здоров’я Дар’я Грищенко.

Як Комунальне виробничо-господарське підприємство справляється з наслідками снігопаду, як очищаються дороги, тротуари та двори, чи надходять звернення від мешканців і з якими викликами нині зіштовхуються комунальники – про це детальніше говорили в ефірі радіо «Коростень ФМ 107.5» з начальником КВГП Леонідом Якубовським, пише Коростень Медіа.