Уранці вівторка, 12 грудня, у роботі телекомунікаційної компанії "Київстар" стався збій. Користувачі скаржаться на відсутність мобільного зв'язку та неможливість увійти на сайт оператора. Компанія заявила, що працює над усуненням проблеми.
Влада Коростеня має намір передати Добровольчому формуванню Коростенської міської територіальної громади №1 кулезахисні шоломи.
Зранку, 11 грудня, на дорогах Коростеня утворились метрові затори.
У Житомирській області за тиждень із 4 по 10 грудня на грип, ГРВІ та COVID-19 захворіли 8738 осіб, з них 5064 – діти (58%).
Через падіння на льоду 56 осіб звернулося за тиждень до травмпункту в Коростені.
Більше статей...
Сторінка 370 із 823