На Коростенщині патрульні допомогли доставити травмовану жінку до лікарні.
У Житомирській області відновлено близько 70% об’єктів, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.
Волонтери з Коростеня долучилися до відновлення електро- та теплопостачання у Дарницькому районі Києва після атак на інфраструктуру. Команді вдалося відновити опалення у 10 багатоповерхівках.
Протягом 5 тижня 2025 року захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення Житомирської області зросла.
З початку 2026 року вже 109 жителів Житомирщини долучились до суспільно корисних робіт в рамках проєкту “Армія відновлення”. Роботи проводяться нині у 16 територіальних громадах.
Сторінка 36 із 823