Волонтери з Коростеня долучилися до відновлення електро- та теплопостачання у Дарницькому районі Києва після атак на інфраструктуру. Команді вдалося відновити опалення у 10 багатоповерхівках.

З початку 2026 року вже 109 жителів Житомирщини долучились до суспільно корисних робіт в рамках проєкту “Армія відновлення”. Роботи проводяться нині у 16 територіальних громадах.