За майже два місяці літа на Житомирщині потонули 15 людей, з них одна дитина. В той час, як минулого року за весь купальний сезон із водойм дістали тіла 19 людей.

З 22 липня на Житомирщині і надалі діятимуть графіки знеструмлень мереж електричної енергії, запроваджені Національною енергетичною компанією "Укренерго". Але вимкнень електроенергії стане менше.