З настанням теплішої погоди та таненням снігу на вулицях міста стає помітним сміття, яке накопичилося за зиму. Йдеться як про побутові відходи, так і про залишки реагентів, якими посипали дороги під час морозів. Як у Коростені з цим працюють комунальні служби та коли зможуть розпочати повноцінне прибирання розповів "Коростеньмедіа" начальник КВГП Леонід Якубовський.