Спортсменка з Коростеня виборола срібло чемпіонату України з вільної боротьби

10–13 березня 2026 року у місті Коломия відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U15.

Про це інформує 16 березня “Коростень спортивний” у соцмережі Facebook.

"Змагання зібрали найсильніших юних борців з усіх куточків України, які продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу та жагу до перемоги. Гідно представила місто Коростень спортсменка громадської організації «Коростень Wrestling» — Сапачук Софія. У напруженій боротьбі у ваговій категорії 66 кг Софія показала впевнену та технічну боротьбу і за підсумками турніру виборола 2 місце, ставши срібною призеркою чемпіонату України. Цей результат є свідченням наполегливих тренувань, сили характеру та великого прагнення до перемоги”, - йдеться у повідомленні.

Підготували спортсменку тренери Білоус В.О. та Кутаков О.С.

nagorkorqw160326 1

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X