На обласному турнірі з Муей Тай коростенець виборов золото

2 травня у місті Житомир відбувся обласний турнір з тайландського боксу Муей Тай.

Про це 5 травня у соцмережі Facebook поінформував “Коростень спортивний”.

“Коростенську громаду на цих змаганнях гідно представив спортсмен ГО «Сапсан файтер» під керівництвом тренера Сергія Скороходова. Вітаємо з перемогою! Андрейчук Артем (вагова категорія 42 кг) продемонстрував відмінну підготовку та силу духу, здобувши золоту нагороду. Пишаємось нашим спортсменом та бажаємо нових перемог і досягнень”, - наголошується у повідомленні.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X