Коростенські юні футболісти тріумфують на "Zhytomyr Cup": золото та срібло у двох лігах

21–22 лютого у місті Житомир відбувся Всеукраїнський турнір "Zhytomyr Cup", де коростенські юні спортсмени з футбольного клубу "Чемпіон" гідно представили клуб і рідне місто.

Про це повідомив «Коростень спортивний» у соцмережі Facebook.

“У напруженій боротьбі ФК "Чемпіон" виборола:

  • “золото” у Лізі Чемпіонів
  • “срібло” у Лізі Європи.

Це результат наполегливої праці, командного духу та справжнього бажання перемагати! Окрему відзнаку як кращі гравці команди отримали:

  • Миколайчук Дамір
  • Лукашевич Єгор

Пишаємось нашими чемпіонами! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед і підкорювати нові спортивні вершини!”, - наголосили в повідомленні.

chempsport260226 1

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X