«Динамо» в Житомирі обіграло "Полісся" та скоротило відставання від топ-3 УПЛ

Житомирське «Полісся» вдома поступилося київському «Динамо» у центральному матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги —  1:2.

Перше взяття воріт господарів поля у виконанні Ліндона Емерллаху судді скасували через фол в атаці. Але згодом житомиряни змогли вийти вперед, пенальті реалізував Олексій Гуцуляк. Однак перед самою перервою Матвій Пономаренко рахунок зрівняв.

У другому таймі Пономаренко оформив дубль після пасу Олександра Піхальонка. Відігратися після цього господарі не зуміли.

"Динамо" завдяки перемозі скоротило відставання від трійки лідерів УПЛ до одного очка — таку перевагу над киянами має саме "Полісся" на третій сходинці.

У наступному матчі Полісся прийме Кривбас 14 березня. Динамо 13 березня зустрінеться із Оболонню.

УПЛ. 19-й тур
Полісся – Динамо – 1:2 (1:1)
Голи: Гуцуляк, 40, пен. – Пономаренко, 45+2, 60

Огляд матчу "Полісся" - "Динамо"

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X