28 січня у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбулася урочиста церемонія нагородження «Лауреати спортивного 2025 року».

На всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики, що відбулися 17 січня у Києві, вихованки Коростенської дитячо-юнацької спортивної школи показали високі результати у стрибкових дисциплінах.