8 жовтня у смт Першотравенську відбувся чемпіонат Житомирської області з легкоатлетичного кросу. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни.

25 вересня на стадіоні "Спартак" відбувся фінальний матч ІІ Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футболу "Футбольна ліга Коростенщини” між командами БГК "Сокорики" та "Новаки".

17 вересня у Кракові (Польща) проходив ІІ тур Малопольської ліги з греко-римської боротьби. Коростенську міську громаду на змаганнях представляв вихованець Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Білоуса Владислава Олександровича.