16-17 березня в м. Житомир проходив чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2010 р.н. і молодші. Участь у змаганнях брали й коростенські спортсмени.
Громадська організація «Палай» та Громадська організація «Кіберспорт Житомирщини» та Кіберклуб «Zames Game Zone», що по вулиці Тараса Шевченка, 12 в місті Коростені, 9 березня, вже не вперше, організували змагання з кіберспорту.
Юні коростенські "Малівці" - переможці Всеукраїнського кубка "Silver League - ONSIDE CUP".
П’ятдесятьом провідним спортсменам Житомирської області присвоєно обласні стипендії, в тому числі нашим трьом коростенцям.
Коростенської дівчата показали хороший результат на чемпіонаті України з боксу.
Більше статей...
Сторінка 85 із 139