Вчора, 19 червня, у селищі Першотравневе завершився перший чвертьфінальний матч кубка Житомирської області з футболу «Памʼяті Героїв Небесної Сотні» "Гладковичі" - "Мал". Гості одержали перемогу із рахунком 1:2.
Першим суперником “Полісся” у другому кваліфікаційному раунді Ліги Конференцій стане бронзовий призер словенського чемпіонату “Олімпія” з Любляни. Команда із Житомира вперше в історії зіграє у Єврокубках.
На найближчій сесії Коростенської міської ради депутати розглянуть питання про створення ДЮСШ "Академія футболу".
У чвертьфіналі коростенська команда змагалася зі Слобанським ліцеєм (Дніпропетровщина). На жаль, у напруженій боротьбі перемога дісталася суперникам.
Збірна України провалила свій старт на чемпіонаті Європи-2024. У матчі першого туру групи E команда Сергія Реброва з великим рахунком поступилася Румунії – 0:3.
Більше статей...
- У Коростені відбудеться щорічний турнір з волейболу "Вперед до перемоги"
- Юні коростенські футзалісти вибороли перемогу на V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
- Футболісти збірної України записали звернення про війну перед Євро-2024: двоє спортсменів з Житомирщини
- Мер Коростеня вручив боксеркам подяки та цінні подарунки
Сторінка 75 із 139