Коростенські легкоатлети знову з нагородами.
Коростенцям присвоєні звання "Майстер спорту України".
У матчі шостого туру української Прем’єр-ліги житомирське Полісся на своєму стадіоні обіграло Верес із рахунком 2:1.
Коростенка Софія Сапчук виборола бронзову нагороду на Відкритому турнірі з боротьби вільної.
Коростенський ФК "Мал" на виїзді переміг команду "А.ТОМ" з рахунком 2:0.
Більше статей...
Сторінка 65 із 139