У середу, 2 квітня, в межах 1/4 фіналу Кубку України відбувся матч, у якому житомирське Полісся мінімально обіграло Верес з рахунком 1:0.
Коростенка Софія Сапачук здобула бронзу на чемпіонаті з боротьби у Луцьку.
27 березня у Житомирі відбувся щорічний дівочий футбольний турнір "Пролісок", де юні спортсменки вікової категорії WU-10 демонстрували свою майстерність і жагу до перемоги.
Юні легкоатлети Коростенської ДЮСШ здобули нагороди на обласному кросі.
З 13 по 14 березня в місті Коростень на базі спортивного комплексу «МАЛ» відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат (U-15), а також чоловіків і жінок (U-20).
Більше статей...
- Коростенські спортсмени повернулись з чемпіонату України з легкоатлетичного багатоборства з перемогами
- Житомирське «Полісся» на виїзді розгромно поступилося «Вересу» 5:1
- На чемпіонаті області з армрестлінгу юні коростенські спортсмени вибороли медалі
- Коростенка Анжеліка Краснова виборола бронзову нагороду на чемпіонаті України з вільної боротьби
Сторінка 51 із 139