У неділю, 3 серпня, Полісся на виїзді з рахунком 2:0 переграло Карпати у 1-му турі Української Прем'єр-ліги. Обидва голи були забиті у 1-му таймі – спочатку Микола Гайдучик скористався чудовою передачею Богдана Михайліченка з лівого флангу, а потім Олександр Назаренко реалізував пенальті.
Житомирське "Полісся" пройшло у третій кваліфікаційний раунд Ліги конференцій 2025/26. Сталося це за підсумком матчу-відповіді другого раунду відбору проти андоррської "Санта-Коломи" (5:3 за сумою двох матчів).
На стадіоні “Спартак” у Коростені 3 серпня об 11:00 відбудеться чемпіонат області з футболу серед ветеранів 40+.
Харківський футбольний клуб Металіст 1925, вийшовши в Прем'єр-лігу, у сезоні-2025/26 прийматиме суперників на Центральному міському стадіоні в місті Житомир.
Полісся у номінально “домашньому” матчі у словацькому Пряшові програло Санта-Коломі у першій зустрічі другого раунду кваліфікації Ліги конференцій-2025/26 – 1:2.
Більше статей...
- Коростенського футболіста викликали до збірної України U-19
- На “Спартаку” в Коростені наносять розмітку на бігову доріжку та думають встановити фонтани-тумани
- З обласного чемпіонату по боксу коростенські спортсмени повернулись з медалями
- "Коростень Агро-Нива" стартує в Кубку України матчем вдома на "Спартаку": суперник — клуб з Волині
Сторінка 37 із 139