30–31 травня у ФОК стадіону «Спартак» відбувся відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 2011–2012 р.н. та молодших, присвячений 1321-й річниці заснування міста Коростеня.

Про це 1 червня поінформував “Коростень спортивний” у соцмережі Facebook.

У змаганнях взяли участь команди:

- ДЮСШ (Коростень)
- ДЮСШ (Бердичів)
- ОСДЮСШОР (Рівне)
- БК «Рівне»

Протягом двох днів на майданчику панували справжні спортивні емоції — боротьба, командний дух та жага до перемоги.

Результати турніру:

1 місце — БК «Рівне»
2 місце — ДЮСШ (Коростень)
3 місце — ОСДЮСШОР (Рівне)
4 місце — ДЮСШ (Бердичів)

Турнір став справжнім святом спорту, дружби та єдності!

710461421 1513367626864194 5360490110371075688 n

710756218 1513367576864199 7687908584524375682 n

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X