30–31 травня у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.
30–31 травня в місті Пореч (Хорватія) відбувся Кубок Адріатики з вільної боротьби серед спортсменів вікової категорії до 20 років.
30–31 травня у ФОК стадіону «Спартак» відбувся відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 2011–2012 р.н. та молодших, присвячений 1321-й річниці заснування міста Коростеня.
Про це 1 червня поінформував “Коростень спортивний” у соцмережі Facebook.
У змаганнях взяли участь команди:
- ДЮСШ (Коростень)
- ДЮСШ (Бердичів)
- ОСДЮСШОР (Рівне)
- БК «Рівне»
Протягом двох днів на майданчику панували справжні спортивні емоції — боротьба, командний дух та жага до перемоги.
Результати турніру:
1 місце — БК «Рівне»
2 місце — ДЮСШ (Коростень)
3 місце — ОСДЮСШОР (Рівне)
4 місце — ДЮСШ (Бердичів)
Турнір став справжнім святом спорту, дружби та єдності!


СК «Коростень/Агро-Нива» впевнено провів перший домашній матч чемпіонату області, здобувши перемогу над СК «Гладковичі» у святковий для міста день.
Більше статей...
Сторінка 3 із 139
