З водойми в селі Коростенського району рятувальники дістали тіло чоловіка

За добу рятувальники Житомирської області дістали тіла двох людей з водойм.

Про це 7 травня розповіли у пресслужбі ДСНС України у Житомирській області.

"Зокрема у с. Жабче Коростенського району впродовж двох годин пошукових робіт на човні рятувальники знайшли тіло чоловіка та за допомогою спецзасобів доправили його до берега", - йдеться у повідомленні.

Ще одного потопельника фахівці ДСНС діставали з місцевого ставка в м. Андрушівка Бердичівського району.

2zagkk7526 1 copy 1

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X