В одному з сіл неподалік Коростеня місцеві натрапили на мінометну міну та викликали рятувальників

У Коростенському районі піротехніки знешкодили небезпечну знахідку часів Другої світової війни, яку виявили на городі в селі Ходаки місцеві мешканці.

Про це 8 травня розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

“Люди діяли правильно — не наближались та одразу повідомили про небезпеку за номером 101. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як мінометну міну часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет було вилучено та знищено у безпечних умовах шляхом контрольованого підриву” - йдеться у повідомленні.

Нагадуємо: будь-які підозрілі предмети можуть становити смертельну небезпеку. Не торкайтеся, не переміщуйте та не намагайтеся розбирати такі знахідки. У разі виявлення — негайно телефонуйте 101.

vuyavsn8526 1

vuyavsn8526 2

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X