У селі поблизу Коростеня 23-річний водій двоколісника збив жінку: потерпілу госпіталізували

На Коростенщині поліцейські з’ясовують обставини травмування жінки двоколісним транспортним засобом.

Про це зранку, 4 квітня, розповіли у пресслужбі полції Житомирської області.

“Уранці 3 квітня до поліції надійшло повідомлення про ДТП з потерпілим в Ушомирській громаді. На місці події працювала слідчо-оперативна група Коростенського райуправління.

Попередньо встановлено, що 23-річний житель громади, рухаючись вулицею Жмаченка в селі Поліському на електровелосипеді CROSSER RIDIN, допустив наїзд на 44-річну коростенку. Внаслідок зіткнення жінка отримала травми. Її було госпіталізовано”, - розповіли у поліції.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил) КК України. Триває з'ясування причин та обставин події.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X