На Коростенщині рятувальники притягнули до відповідальності порушницю за випалювання сухої рослинності.
Про це 16 березня інформує Коростенське районне управління ГУ ДСНС України в Житомирській області.
“Сьогодні офіцери-рятувальники територіальних громад під час проведення рейду (моніторингового обстеження території) щодо виявлення осередків пожеж в екосистемах виявили громадянку, яка здійснювала умисне випалювання залишків сухої рослинності в смузі відведення автомобільної дороги.
За даним фактом відповідно до ч. 1 ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення на порушницю накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу”, - йдеться у повідомленні.
Наразі рятувальники продовжують проводити рейдові заходи на території громад, у тому числі із залученням безпілотних літальних апаратів (БпЛА), що дозволяє оперативно виявляти осередки займання в екосистемах та встановлювати осіб, причетних до підпалів.
Рятувальники вкотре застерігають громадян від випалювання сухої рослинності, адже такі дії можуть призвести до неконтрольованого поширення вогню, виникнення пожеж у природних екосистемах, знищення рослинного і тваринного світу, а також створюють загрозу життю та здоров’ю людей і їхньому майну.
