Під час пожежі у селі Коростенського району сусіди винесли з будинку тіла чоловіка та жінки.
Про це 11 квітня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.
«Вночі рятувальники отримали повідомлення про пожежу в с. Великий Ліс Коростенського району. Там вогонь майже повністю охопив будинок і загрожував поширенням на господарську споруду. Ще до приїзду рятувальників сусіди винесли з оселі тіла двох людей – 52-річного чоловіка та 58-річної жінки», - йдеться у повідомленні.
Пожежу ліквідовоно. Подальшого поширення недопущено.
Усі обставини щодо виникнення займання наразі встановлює офіцер-рятувальник громади.