У Коростенському районі рятувальники витягували «швидку» зі снігової пастки

Минулої доби рятувальники Житомирщини двічі залучалися до надання допомоги працівникам екстреної медичної допомоги, автівки яких застрягли у снігових заметах.

Про це 13 лютого розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

«В обох випадках автомобілі поверталися з викликів та опинилися у снігових пастках. Події сталися у місті Бердичів та в Коростенському районі. Рятувальники оперативно відбуксирували карети швидкої допомоги на розчищені ділянки доріг, де далі вони продовжили рух самостійно», - йдеться у повідомленні.

ДСНС закликає водіїв бути обережними на зимових дорогах та у разі виникнення надзвичайних подій телефонувати за номером «101».

shvkar130226 1

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X